Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30120 in /home/ankara3/public_html/wp-content/themes/yhaber/header.php on line 2
Öğretmenler Günümüzü Kutladık - Eğitim İş Ankara 3 Nolu Şube
Dolar : Alış : 20.8447 / Satış : 20.8822
Euro : Alış : 22.4433 / Satış : 22.4837

HAVA DURUMU
hava durumu

ankara

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 59 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öğretmenler Günümüzü Kutladık

27 Kasım 2017 - 1.699 kez okunmuş
Ana Sayfa » Anasayfa»Öğretmenler Günümüzü Kutladık
Öğretmenler Günümüzü Kutladık

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri’nin kendisine verdiği “Başöğretmen” ünvanını kabul etmesinin de yıl dönümü olan 24 Kasım tarihi, 1981 yılından itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesileyle Başöğretmenimiz Atatürk’ü saygıyla anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.

Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Birlik ve Dayanışma Etkinliğimize: saygıdeğer üyelerimiz, Birleşik Kamu İş Genel Başkanı Hasan KÜTÜK, Birleşik Kamu İş Genel Mali Sekreteri Ali TAŞTAN, Tüm Yerel Sen Genel Sekreteri Arap MUCUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büro İş Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Tüm Yerel Sen Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sağlık İş Ankara Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Ankara İl Başkanlığı Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan YAĞIZ, bizzat katılarak; Merkez Yönetim Kurulu Örgütlenme Sekreteri Bilal ŞENER nazik mesajı ile, CHP Ankara Milletvekili Murat EMİR telgrafları ile katılarak etkinliğimizi onurlandırdılar.

Etkinliğimizde, emekli olan Serra EKİM ve Erol ALTINKAYA’ya, yeni üyelerimiz Özden AKSOY ve Ebru SOYER öğretmenlerimiz tarafından; Bala İlçesi Milli Eğitim  Şube Müdürlüğü görevinden emekli olan Adem ALKIN’a Şube Başkanımız Doğan DAĞDELEN tarafından onurlu hizmetleri için teşekkür plaketi verildi. Eğitim İş’li olması ile gurur duyduğumuz;”Atatürk Çocukları” marşının söz yazarı ve bestecisi Muharrem BAZ öğretmenimize yürekleri coşturan “Atatürk Çocukları” marşı için, Atatürk’ ün Öğretmenleri adına Konfederasyonumuz Genel Başkanı Hasan KÜTÜK tarafından teşekkür plaketi verildi. Muharrem öğretmenimiz ve kızları “Atatürk Çocukları” marşı eşliğinde bir gösteri sundular. Çınar Kültür ve Sanat Merkezi  Zeybek Ekibi tarafından,  Ata’mızla özdeşleşen Zeybek Oyunu sunuldu. Etkinliğimiz canlı müzik eşliğinde coşkulu bir şekilde devam etti.

Katılımları ve mesajları ile bizleri onurlandıran saygıdeğer üyelerimize ve kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ…

Eğitim İş Ankara 3 No’lu Şube Yönetim Kurulu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :